نقی و ارسطو در حال جنگ با داعش(به همراه عکس)

مجموعه: اخبار داغ, سینما
تاریخ انتشار: 2018-04-03
نویسنده:مهرداد
تعداد بازدید: 1307
نقی و ارسطو در حال جنگ با داعش(به همراه عکس)
loading...
اگر این مقاله مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

نقی و ارسطو در جنگ با داعش

بالن این خانواده را به میانه جبهه داعش می‌برد. در این شرایط آن‌ها برای پنهان شدن از چشم داعش اقدام به پوشیدن لباس‌های داعش می‌کنند.در بخش دیگری از داستان، دوباره بالن از مسیر اصلی خود منحرف شده و به سمت یکی از کشورهای اروپایی (قبرس) می‌رود. (نقی و ارسطو در جنگ با داعش)

در سریال پایتخت ۵ نقی و ارسطو در جنگ با داعش را در سکانسی می بینید.

پوستر جدید فصل پنجم سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم در حالی رونمایی شدکه نام نویسنده حذف شده در تیتراژ در این پوستر آمده است.

همزمان با ورود خانواده نقی معمولی به ترکیه، پوستر جدید سریال پایتخت ۵ منتشر شد.

به گزارش سیمرغ، درحالی که تهیه کننده پایتخت مدعی بود امیرحسین قاسمی در نگارش قسمت های سومبه بعد نقشی نداشته نام او روی پوسترجدید پایتخت به عنوان نویسنده دیده می شود.

نقی و ارسطو در جنگ با داعش

نقی و ارسطو در سکانس جنگ با داعش

نقی و ارسطو در سکانس جنگ با داعش

درمورد حضور غیرقانونی نقی و ارسطو در آگهی بازرگانی بیشتر بدانید

این شبها در ساعت ٢٢، مردم ایران شاهد تبلیغى جدید از یک نرم افزار ایرانی قبل از پخشسریال پربیننده پایتخت ۵ هستند.روزنامه ایران در خبری مدعی شد: این شب‌ها در ساعت ٢٢، مردم ایران شاهد تبلیغى جدید از یکنرم افزار ایرانی قبل از پخش سریال پربیننده پایتخت ۵ هستند.

در این تبلیغ در حالی که نقى معمولى و پسرخاله اش ارسطو در رختخواب هستند بدون اعلاماینکه این برنامه تبلیغ بازرگانى است، نرم افزاری را تبلیغ مى کنند و درست بعد از آن سریال پایتخت شروع می‌شود.

بیشتر بخوانید:  رقصیدن دختران مقابل شهردار تهران به مناسبت روز زن+فیلم

این تبلیغ از دو نظر مخالف با قوانین بازرگانى صداوسیما و همچنین در مغایرت با قانون تبلیغات بازرگانىمصوبه شورای انقلاب جمهورى اسلامى است:

١-طبق قانون می‌بایست تفاوت تبلیغات با دیگر برنامه‌ها از طریق نشان یا اعلام مشخص شودکه در مورد فوق رعایت نمی‌شود و از این لحاظ علاوه بر اینکه مخالف آیین نامه صدا و سیماست،مصداق روشنِ فریبکاری است.

٢- طبق آیین نامه صداوسیما نباید قبل از پخش اخبار یا سریال، صدا یا تصویرِ مجری اخبار یا بازیگرسریال در تبلیغات بازرگانی پخش شود.

نقی و ارسطو بازیگران سریال پایتخت ۵

پوستر جدید سریال پایتخت ۵

پوستر جدید سریال پایتخت ۵

قصهٔ سریال پایتخت ۵ دربارهٔ یک خانواده است که هر بار ماجراهایی را تجربه می‌کنند. خانواده نقی معمولیبه دلایل منطقی مجبور می‌شوند سر از یک کشور خارجی (ترکیه) در بیاورند و آنجا با ماجراهایی گره می‌خورندکه همبستگی خانواده، عشق و علاقه آنها به همدیگر، اهمیت وطن و دور هم بودن را بیشتر از گذشته درک می‌کنند…

همچنین بخوانید :  سکانسی از «پایتخت ۵ » که به نام ترکیه تمام شد را ببینید !

آن‌ها در کشور ترکیه سوار بر بالن می‌شوند. فردی که مسوول هدایت بالن است به دلیل مصرف زیادمشروبات الکلی سکته می‌کند و با مرگ او، ارسطو هدایت بالن را به دست می‌گیرد. بالن این خانواده را به میانهجبهه داعش می‌برد. در این شرایط آن‌ها برای پنهان شدن از چشم داعش اقدام به پوشیدن لباس‌های داعش می‌کنند.در بخش دیگری از داستان، دوباره بالن از مسیر اصلی خود منحرف شده و به سمت یکی از کشورهای اروپایی (قبرس) می‌رود.

درمورد اعتراض تند ۲ بازیگرِ «پایتخت ۵» به سانسور دوباره این سریال بیشتر بدانید

بیشتر بخوانید:  سام درخشانی و کامبیز دیرباز و پژمان بازغی در اکران مردمی فیلم اسرافیل

محسن تنابنده، بازیگر نقش نقی و احمد مهرانفر، بازیگر نقش ارسطو در «پایتخت»،نسبت به سانسور دوبارهِ این سریال، واکنش نشان دادند.

قسمت دوازدهم سریال «پایتخت ۵»، دیشب (دوشنبه ۱۳ فروردین)با حذف برخی از صحنه‌ها روی آنتن رفت.

اعتراض نقی و ارسطو به سانسورهای این سریال

ظاهرا یک سکانس از این قسمت سریال که رویاهای خانواده نقی معمولی پس از سقوط بالن در دریارا نشان می‌داده، سانسور شده است.

در همین ارتباط، احمد مهرانفر با انتشار عکسی از صحنه سانسور شده سریال در اینستاگرام،در متنی اعتراضی نوشت: «تیغ سانسور پخش صدا و سیما کم بود اوج هم اضافه شد. دمتون گرم، امشب خوبدست به‌دست هم دادین تا تماشاگران سریال رو فراری بدین. قصه تکراری همیشگی، خسته نباشی مدیریت،خسته نباشی دلاور، خسته نباشی قهرمان.»

علاوه بر اعتراض تند احمد مهرانفر، محسن تنابنده، طراح، سرپرست نویسندگان و بازیگر «پایتخت ۵»هم با انتشار متنی کوتاه در اینستاگرام، به سانسور این سریال واکنش نشان دادو نوشت: «آقا میزتون رو نمی‌گیرن، سانسور نکنید.»

فردا ، ایران آرت ، خبرآنلاین، niksalehi.com

اگر این مقاله مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید :
loading...

مطالب مرتبط

    نظر شما !!!

    یک دیدگاه برای “نقی و ارسطو در حال جنگ با داعش(به همراه عکس)”

    IjwhLS1cL2pzXC9qcXVlcnktMS45LjAubWluLmpzXCI+Ig==--> IjwhLS1cL2pzXC9qcXVlcnktMS4xMi4wLm1pbi5qc1wiPiI=--> IjwhLS1cL2pzXC9qcXVlcnktMS4xMi4wLm1pbi5qc1wiPiI=--> قالب تفریحی