حمله اتوبوس دراویش به مأموران پلیس + فیلم

مجموعه: حوادث, ویدئوها
تاریخ انتشار: 2018-02-19
نویسنده:مهرداد
تعداد بازدید: 758
حمله اتوبوس دراویش به مأموران پلیس + فیلم
loading...
اگر این مقاله مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

حمله اتوبوس دراویش به مأموران پلیس + فیلم

hamleautobus

حمل اتوبوس

حمله اتوبوس : به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ تجمع دراویش در مقابل کلانتری ۱۰۲ از عصر امروز به تشنج کشیده شد. اما حمله خشمگین یکی از هواداران این فرقه با یک دستگاه اتوبوس به صف ماموران نیروی انتظامی در مقابل کلانتری آن را به یک حادثه مرگبار و خونین تبدیل کرد.

سردار سعید منتظرالمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم از شهادت ۳ مامور پلیس پایتخت در درگیری در خیابان پاسداران خبر داد و ضمن تشریح جزئیات این واقعه اظهار کرد: امروز در محدوده خیابان پاسداران تهران تعدادی از عوامل فریب‌خورده و مخلان نظم و امنیت عمومی در ادامه تجمعات اخیر خود در اقدامی مذبوحانه و در حرکتی جنایت‌آمیز ۳ مامور پلیس را که برای کنترل نظم و امنیت در حال انجام وظیفه بودند به وسیله یک دستگاه اتوبوس به شهادت رساندند.

سخنگوی ناجا گفت: پس از این اتفاق عمل مذبوحانه نیروهای پلیس سریعاً قاتلان این ۳ مامور را شناسایی و در همان زمان این افراد را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: پلیس در برابر اقدامات غیر قانونی و ضد امنیتی با هیچ کس تعارف نداشته و هیچ‌کس نمی‌تواند دست به اخلال به امنیت عمومی زده و قطعاً پلیس با هرگونه اقدام غیرقانونی برخورد جدی خواهد کرد.

سردار منتظرالمهدی در پایان با ابراز تسلیت به خانواده‌های این ۳ مامور پلیس از تحت کنترل بودن اوضاع در خیابان پاسداران خبر داد.

در ادامه شما میتونید فیلمهای از این سانحه دلخراش رو مشاهده کنید

توجه: این ویدئو‌ها حاوی صحنه‌های دل‌خراشی میباشند 

فیلم حمله اتوبوس

 

 

بیشتر بخوانید:  جعبه سیاه هواپیما تهران - یاسوج در ارتفاعات دنا پیدا شد ( خبر فوری )

منابع :خبرگزاری تسنیم,باشگاه خبرنگاران جوان

 

اگر این مقاله مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید :
loading...

مطالب مرتبط

    نظر شما !!!

    نظر شما برای “حمله اتوبوس دراویش به مأموران پلیس + فیلم”

    IjwhLS1cL2pzXC9qcXVlcnktMS45LjAubWluLmpzXCI+Ig==--> IjwhLS1cL2pzXC9qcXVlcnktMS4xMi4wLm1pbi5qc1wiPiI=--> IjwhLS1cL2pzXC9qcXVlcnktMS4xMi4wLm1pbi5qc1wiPiI=--> قالب تفریحی